O společnosti

Tisk

Jsme nově vzniklou společností poskytující telekomunikační a datové služby. Naše společnost si zakládá především na rychlosti, spolehlivosti a technické podpoře pro zákazníky.
Nabízíme cenově dostupný internet, webhosting, mobilní i pevné volání pro jednotlivce i pro firmy. Mezi našimi klienty jsou společnosti, školy i státní instituce. Kromě placených služeb nabízíme i služby výměnou. Odborné firmy mohou využít speciální nabídky, která jim umožňuje nabízet kvalitní datové služby za výhodných obchodních podmínek.
Vynakládáme úsilí na zajištění ochrany uživatelských dat. Stavíme na stabilních a bezpečných, dlouhodobě ověřených operačních systémech na platformě LINUX a dalších. Každý uživatelský účet je spravován více specializovanými servery (databáze, mail, ftp, …), čímž je zajištěna rychlost, stabilita a spolehlivost. Samozřejmostí je automatické zálohování všech dat na záložní servery, antivirová ochrana.
Díky implementaci dostupných softwarových technologií obohacených vlastním vývojem uživatelského rozhraní jsme schopni nabídnout služby, které jsou vysoce kvalitní. Naším cílem je poskytování služeb vhodných pro všechny skupiny uživatelů a poskytování technické podpory.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Mach3net s.r.o.